До уваги пацієнтів
На теперішній час, променева терапія пухлин головного мозку являє собою злагоджену роботу досвідченої команди спеціалістів: лікаря-діагноста, лікаря-радіолога, медичних фізиків, інженерів, програмістів.
Щорічно в Україні діагностується до 5 тисяч вперше виявлених пухлин головного мозку, з них понад 3 тисячі відносяться до злоякісних новоутворень. Більшість первинних злоякісних пухлин головного мозку у дорослих (до 65%) виявляється у хворих віком від 40 до 69 років.
При виявлених пухлинах головного мозку застосовуються такі види променевої терапії:-
- Післяопераційна (найбільш поширена). Використовується для запобігання продовженого росту видаленої пухлини та місцевим рецидивам захворювання.
- Радикальна. Проводиться при неможливості проведення оперативного лікування та при малих розмірах новоутворення, що дозволяє провести стереотаксичну радіотерапію, чи радіохірургію.
- Краніоспінальне опромінення застосовується при таких пухлинах, як медулобластома, епендимома та пухдини шишкоподібної залози. Ця медодика передбачає опромінення всього головного мозку, задньочерепної ямки та всього спинного мозку від III шийного до II сакрального хребця.
- Технічне обладнання та досвід наших спеціалістів дозволяє застосовувати променеву терапію для лікування дітей та дорослих пацієнтів.